Obchodně-technický zástupce - Zákaznický servis

Společnost Assa Abloy Door Czech Republic a.s. patří mezi lídry na trhu s protipožárními dveřmi, okny a fasádními systémy vystrojeny vlastními inovativními výrobky skupiny Assa Abloy. Servisní oddělení společnosti se soustředí na komplexní záruční a pozáruční servisní činnost opřenou o dlouholeté zkušenosti a výrazné vnímání budoucích moderních trendů na trhu s protipožárními a nepožárními uzávěry.

Naše požadavky:

  • Min. SS technického nebo ekonomického směru;
  • zákaznický orientovaný přístup;
  • analytické, technické a především logické myšlení;
  • ochota cestovat po ČR;
  • řidičský průkaz sk. B a aktivní řízení;
  • pečlivost, týmovost,  loajalita, samostatnost a především proaktivní duch;
  • praxe na obdobné pozici vítána.

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí;
  • budování obchodních vztahů se zaměřením na klíčové zákazníky.
  • navrhování individuálních možností a řešení servisních případů;
  • vytváření kalkulací a návrhů, konzultace se zákazníky;
  • procesování servisních zakázek klíčových zákazníků;
  • komunikace s nákupním a montážním oddělením, výrobou.

Nabízíme:

  • Zázemí v ekonomicky stabilní nadnárodní společnosti;
  • moderní a inspirující pracovní prostředí s přátelským kolektivem;
  • práci na HPP / IČ.
  • různorodou a zajímavou práci se zajímavými zákazníky;
  • postupné zaškolení pro přirozenou adaptaci;
  • týmovou spolupráci celého oddělení;
  • technickou podporu a znalosti z oboru;
  • možnost kariérního růstu;
  • podporu osobní iniciativy;
  • Služební telefon, notebook, automobil i k soukromému využití.
  • Příspěvky na stravné, kafeterie, slevy pro zaměstnance.

Pracoviště:

  • Praha

Nástup:

  • Nástup možný ihned.

Své CV a motivační dopisy zasílejte, prosím, na adresu: Anna.Boskova@assaabloy.com.