Pracovník zákaznického servisu

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky;
  • návrh ideálního řešení poptávané služby/zboží;
  • vyhotovení a zaslání cenové nabídky;
  • zadání zakázky do procesu její realizace;
  • komunikace s nákupním a montážním oddělením, výrobou;
  • evidence reklamačních zakázek.

Naše požadavky:

  • SS/VŠ technického směru;
  • zákaznický orientovaný přístup;
  • analytické, technické a především logické myšlení;
  • ochota cestovat po ČR;
  • řidičský průkaz sk. B a aktivní řízení;
  • pečlivost, samostatnost a především proaktivního ducha.

Nabízíme:

  • Zázemí v ekonomicky stabilní nadnárodní společnosti;
  • práci na HPP v přátelském kolektivu;
  • Plat 22.000 – 25.000 CZK;
  • různorodou a zajímavou práci se zajímavými zákazníky;
  • postupné zaškolení pro přirozenou adaptaci;
  • týmovou spolupráci celého oddělení;
  • technickou podporu a znalosti z oboru;
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje;
  • možnost kariérního růstu;
  • podporu osobní iniciativy a podnětné pracovní prostředí;
  • Služební telefon s možností soukromého využití.

Pracoviště:

  • Ostrava

Nástup možný ihned.