Konstruktér – Hliníkové konstrukce Praha

ASSA ABLOY Door group je významná společnost s dvacetiletou tradicí v oblasti protipožárních systémů a bezpečnostních dveří, sdružující firmy HASIL a.s. a SHERLOCK. V souvislosti s rozvojem obchodních aktivit hledáme kandidáty na pozici Konstruktér – Hliníkové konstrukce.

Náplň práce:

  • tvorba dokumentace hliníkových konstrukcí (schvalovací, výrobní, nákupní, …)
  • technická podpora a úzká spolupráce s obchodními a realizačními manažery

Požadujeme :

  • min. SŠ, stavebního / technického zaměření
  • znalost hliníkových systémů, zejména fasádních
  • orientace na týmovou práci
  • samostatnost, schopnost zvládat stresové a řešit neočekávané situace
  • znalost čtení ve stavební, výrobní dokumentaci
  • znalost navrhování v CAD softwarech
  • dobrá znalost MS Excel, znalost MB-CAD výhodou
  • Anglický jazyk výhodou

Nabízíme:

  • možnost práce na HPP
  • motivační program mzdového ohodnocení
  • počítač, mobilní telefon
  • možnost profesního rozvoje
  • nástup možný ihned

Máte-li zájem o nabízenou pozici, zašlete svůj životopis s fotem, na adresu anna.boskova@assaabloy.com. Do předmětu uveďte: Konstruktér – Hliníkové konstrukce Praha

Informujeme uchazeče, že budeme kontaktovat pouze vybrané kandidáty. Vybraní uchazeči absolvují dvě kola výběru.